Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Друк на різографі (тиражування)
Різограф (від назви фірми-виробника — RISO KAGAKU CORPORATION) — цифрова система друку, друкарська машина, робота якої базується на використанні методу трафаретного друку фарбою. Використовується як високопродуктивний мережевий принтер і копіювальний апарат для друку паперової продукції середніх тиражів — від 50 до 5 000 фарбовідбитків з однієї майстер-плівки. Швидкість друку — 60-150 копій на хвилину. Таким чином, різограф займає проміжне місце між високопродуктивними друкарськими машинами (офсетний друк) і звичайними електрографічними копіювальними апаратами. Для друку може використовуватись папір форматів А4 та А3 різної щільності: від газетного (40 г/м2) до тонкого картону (210 г/м2). Проте фарба на водяно-гліцериновій основі, яка використовується, не дозволяє друкувати на крейдованому папері. Якість друку різографа визначається роздільною здатністю друку, яка досягає 600 точок на дюйм. Для тиражів до 5 000 екземплярів різограф характеризується відносно високою оперативністю, продуктивністю, надійністю та економічністю друку.

Процес виготовлення друкарської форми (майстер-плівки) проходить в середині самого різографа і є досить короткотривалим у часі — займає менше хвилини. Після виготовлення майстер-плівки різограф готовий до друку. Формування майстер-плівки може відбуватися як з оригіналу за допомогою вбудованого сканера, так і шляхом отримання цифрових даних безпосередньо з комп'ютера (друк в режимі принтера). На майстер-плівці термоголовка пропалює дрібні отвори у відповідності з оригінальним зображенням і певними користувацькими налаштуваннями: масштабом, яскравістю і т.п. Майстер-плівка намотується і фіксується на ротаційному барабані і просочується фарбою. Отвори на майстер-плівці, через які надходить фарба, по суті є друкуючими елементами. Під час друку листи паперу з лотка подаються на ротаційний циліндр, на якому знаходиться майстер-плівка. Через отвори на майстер-плівці фарба потрапляє на папір. Листи паперу з нанесеним зображенням складаються в інший лоток.

Ми пропонуємо тиражування листівок і анкет, друк прайсів і оголошень, наносимо інформацію на конверти, зошити і блокноти, брошури або каталоги і т.д. Все це за допомогою різографа – апарату, використовування якого оптимально, коли треба розмножити текст і нескладні малюнки. Дозволяється друкувати як на білому, так і на кольоровому папері.

Оперативно, протягом одного дня, а при необхідності і у присутності замовника ми виконаємо друк на різографі.

Тиражування на різографі є ідеальним рішенням при виготовленні рекламних листівок, буклетів, прайс-листів, етикеток, цінників і іншої бланкової продукції. Висока швидкість і низька вартість друку роблять цю послугу однієї з найпопулярніших.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio