Візитні картки
Візитна картка - елемент представницької продукції, який має давню історію та традиції в людських відносинах. До нашого часу склались певні суспільні норми використання візитних карток як основного елементу ділового етикету. Стандартний розмір візитної картки 90 х 50 мм. Друкують їх на картоні щільністю до 300 г/м2, або на дизайнерських картонах - кольорових та фактурних.

Візитка створює першорядне уявлення про Вас особисто і Вашу компанію. Знаючи правила використання візитної картки, можна встановити ділові контакти з новими партнерами по бізнесу.

Виготовлення візиток - це один з напрямів нашої компанії. Візитка є важливим елементом фірмового стилю компанії. У нас можна зробити замовлення візиток тиражем від 50 шт., будь-якою кольоровістю, з оборотом або без. В процесі виготовлення візитної картки досвідчені дизайнери допоможуть кожному клієнту розробити макет і підібрати вподобаний Вам папір. Друк візиток здійснюється терміново і якісно на цифровому устаткуванні.

Наше підприємство виготовляє наступні види візитних карток:

Особиста візитна картка.

Як правило вона містить ім'я і прізвище власника. Телефонні номери, посади, адреси в ній не обов'язкові. Характеризуються достатньо вільним стилем виконання.

Ділова візитна картка.

Тут обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада, назва і реквізити компанії, використовується фірмовий стиль компанії, логотип і т.п., строгий дизайн.

Корпоративна візитна картка.

Як правило не містить імен і прізвищ. В ній указується сфера діяльності фірми, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб сторінки, використовується фірмова символіка. Така візитка несе рекламний характер, в основному використовується на виставках. Часто їх роблять двосторонніми, або книжкою.

Ви можете замовити будь-яке оригінальне оформлення візитних карток, ми можемо друкувати візитки з тисненням золотою і срібною фольгою. Наші можливості дозволяють запропонувати Вам друк візиток методом офсетного друку. Цей метод використовується для найточнішого перенесення кольорів. Наші дизайнери можуть розробити дизайн візитки в найкоротший термін.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio