Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Design
Офсетний друк
Офсетний друк - класичний і найбільш звичний спосіб повнокольорового друку.
Продукція, виготовлена офсетним способом, відрізняється найвищою якістю при відносно невисокій вартості. Найсильніша сторона офсетного друку - це друк багатотиражних повнокольорових зображень. Чим більший тираж, тим менше вартість відтиснення. Офсетний друк є основним способом друку в сучасній поліграфії. Друк офсетним способом забезпечує високу якість видавничої продукції, відтворення дрібних деталей, хорошу передачу півтонів.

Офсетний друк - спосіб друку, заснований на використанні офсетного проміжного циліндра. При нанесенні малюнка в кожній окремій секції друкована форма після зволоження вибірково отримує фарбу (за рахунок наявності гідрофільних і гідрофобних ділянок - що набирають фарбу ділянок друкованої форми), потім вона переноситься на офсетний циліндр, а з нього - на паперовий лист, утримуваний на циліндрі . При цьому на формі ми бачимо нормальне (не дзеркальне) зображення, на офсетному циліндрі - дзеркальне, і знову - нормальне читається зображення - на матеріалі.

Головний принцип офсетного друку полягає в наступному: зображення, яке необхідно віддрукувати піддається кольороподілу, для поділу на основні кольори використовуються в поліграфії: синій (C), жовтий (Y), пурпурний (M) і чорний (B). Далі зображення містить тільки конкретний колір переноситься на офсетні алюмінієві пластини, Далі отримані форми встановлюються на формний циліндр друкарської машини. а потім за допомогою допоміжного офсетного циліндра - на безпосередній носій. Повнокольорове зображення при такому способі складається з чотирьох основних кольорів: синій, жовтий, пурпурний і чорний. Додатково можливе нанесення лаку - лакування.

Підготовчий етап офсетного тиражу включає в себе кілька процесів (оригінал-макет монтується на комп'ютері в електронному вигляді, та виводяться у вигляді фотоформ, наступний етап - їх засвічування і налагодження устаткування під виготовлену форму). Вартість підготовчих робіт переноситься на весь замовлений тираж, чим більше буде кількість кінцевих виробів, тим менше відповідно буде вартість одиниці. Треба сказати, що спосіб офсетний друку виходить рентабельним, починаючи з кількості в 1000 відбитків.

Наприклад, для друку журналів зазвичай використовують крейдований папір. Це пов'язано не тільки з бажанням поліпшити естетичний вигляд продукції, а й з технологічними вимогами, що пред'являються матеріалу при друку кольорових ілюстрацій з високою якістю , газети, зазвичай друкуються на газетному папері вітчизняного виробництва на рулонних ротаційних машинах. Якість продукції безпосередньо залежить від запечатується матеріалу - це обов'язково має бути папір для офсетного способу друку. Рекламна продукція, виготовляється зазвичай на листових офсетних машинах малого формату, у відповідності зі звичайними форматами і тиражами повнокольорової рекламної продукції. Представницька продукція - це друк буклетів, брошур, каталогів, плакатів, постерів, календарів, листівок, папок, блокнотів, а також багато чого іншого. Перевагою офсетного друку є найвища якість відтворення оригіналу. Порівняно з усіма іншими видами друку офсет відрізняється чудовою чіткістю і яскравістю. Також при друці можуть бути використані не тільки основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (pantone), а також лакування. Друкованою основою може бути не лише папір і картон, але і вініл, а також пластик.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio